عزاداری به سبک ترانه انگلیسی

بیانات مقام معظم رهبری در دیدار جمعی از موکب‌داران عراقی
۱۳۹۸/۰۷/۱۲
رمضان مهدوی؛ جلسه اول: چگونگی شناخت زمانه با کمک بیانی و میدانی خداوند
۱۳۹۸/۰۷/۱۲
قهرمان سه ساله من حضرت رقیه(س)

معرفی امام حسین (ع) به جهان مسلما از بهترین اقدامات در جهت صلاح بشریت و ظهور منجی شمرده می شود و استفاده از هنر و رسانه قویترین ابزار برای این منظور است. امروزه به جرات میتوان گفت یکی از پر مخاطب ترین قالب‌های هنری در جهان موسیقی است که تاثیر غیر قابل انکاری در جوامع و بخصوص جوانان دارد. استفاده از این ابزار قدرتمند میدانی است که تا بحال از تفکر دینی ناب خالی مانده و اغلب در دست افکار پوسیده و دنیازده بوده است.

پس از نامه مهم مقام معظم رهبری به جوانان غربی که به letter۴u معروف شد، گروه هنری وِتر بر آن شد تولید آثاری موسیقایی به زبان انگلیسی و با تمرکز بر ذائقه مخاطب جوان غربی را در دستور کار قرار دهد که پس از فراز و نشیب های بسیار اولین اثر از این مجموعه به نام After You تحت نام هنری Vetr به مرحله انتشار رسید.

داستان کربلا و گفتگوی اصحاب با امام حسین (ع) در شب عاشورا موضوعی است که دستمایه تولید این ترانه انگلیسی قرار گرفته است. ایده‌ای که برگرفته از یکی از روضه‌های پر تکرار استاد پناهیان درباره حضرت اباالفضل (ع) بوده است و در مراحل تولید هم توانسته در مضمون و محتوا از نظرات ایشان بهره‌مند شود.

ترانهٔ My Three-Year-Old Hero «قهرمان سه سالهٔ من» دومین اثر انگلیسی گروه «وِتر» با موضوع دختر سه ساله امام حسین (ع) منتشر شد.

صوت ترانه انگلیسی قهرمان سه ساله من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فارسی