بیانیه اربعینی نخبگان

نگرش قرآنی
۱۳۹۸/۰۶/۲۶
حجت الإسلام سیدمحمدمحسن دعایی
۱۳۹۸/۰۷/۰۵

بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ایران

مقام معظم رهبری - چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی
 
بسم الله الرّحمن الرّحیم
الحمدلله ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا محمّد و آله‌ الطّاهرین و صحبه المنتجبین و من تبعهم باحسان الی یوم الدّین.

ورود انقلاب اسلامی به دومین مرحله‌‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی

از میان همه‌ی ملّتهای زیر ستم، کمتر ملّتی به انقلاب همّت میگمارد؛ و در میان ملّتهایی که به‌پاخاسته و انقلاب کرده‌اند، کمتر دیده شده که توانسته باشند کار را به نهایت رسانده و به‌جز تغییر حکومتها، آرمانهای انقلابی را حفظ کرده باشند. امّا انقلاب پُرشکوه ملّت ایران که بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین انقلاب عصر جدید است، تنها انقلابی است که یک چلّه‌ی پُرافتخار را بدون خیانت به آرمانهایش پشت سر نهاده و در برابر همه‌ی وسوسه‌هایی که غیر قابل مقاومت به نظر میرسیدند، از کرامت خود و اصالت شعارهایش صیانت کرده و اینک وارد دوّمین مرحله‌ی خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌سازی شده ‌است. درودی از اعماق دل بر این ملّت؛ بر نسلی که آغاز کرد و ادامه داد و بر نسلی که اینک وارد فرایند بزرگ و جهانیِ چهل سال دوّم میشود.....
گام دوم - لوگو

دریافت فایل PDF

دریافت فایل PDF بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ایران

بیانیه اربعینی نخبگان

به پیشنهاد مؤسسه اصحاب الحسین (ع)
 
بسم الله الرّحمن الرّحیم
یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ
صف ۸

بیانیه جمعی از نخبگان حوزه و دانشگاه در حراست از ابعاد الهی پدیده عظیم اربعین


قریب به 2دهه است که جبهه باطل به تشدید هجمه‌های خود نسبت به «اسلام، شیعه و ایران» همت ورزیده و با طراحی نقشه‌های متعدد جهت تفرقه و نابودی - همچون نقشه شوم وشیطانیِ «جنگ‌های 30ساله مذهبی» با محوریت داعش و جریانات تروریستی - معادلات جهان را در وضعیتی متفاوت از گذشته قرار داده است! از سوی دیگر، در زمانه این‌گونه شدائد، «نور و نفحه»ای عظیم و آسمانی به میدان آمده، تا قلوب «پیروان ادیان الهی» را گرد هم آورد و در وسعتی فراتر از 20 میلیون انسان آزاده، در جاده‌هایی نورانی، بهشت‌گونه و پرنعمت، گفتگو برمدار ارزشه‌ای فطری وحسینی را سامانی مجدد دهد و«وفای عهد نسبت به امام» را، توشه‌ای در جهت «اتمام دوران غیبت» سازد!
.....

دریافت فایل PDF

دریافت فایل PDF بیانیه اربعین

امضاکنندگان بیانیه اربعین

به امضاکنندگان بیانیه بپیوندید

در صورت تمایل، در قسمت دیدگاه نام و نام خانوادگی، سمت و رتبه علمی و نظر خود را درباره بیانیه اعلام بفرمایید

2 Comments

  1. رضا پاک نهاد گفت:

    مهندس رضا پاک نهاد – کارشناس ارشد هوش مصنوعی از دانشگاه علم و صنعت.
    توفیق سلوک در مسیرهای نورانی در فضای بهشت گونه اربعین به سوی امام (ع)، نعمتی باورناپذیر است که در زمان حیات ما در دسترس مان قرار داده شده. از خداوند می خواهیم توفیق شکر نعمت و ادای وظیفه درخور حریم امام (ع) به ما عنایت بفرماید.

  2. alichitsaz گفت:

    مهندس علی چیت‌ساز – دانشجوی دکترا مهندسی هوافضا، دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
    عزم و اراده اساتید بزرگوار در قبال این پدیده عظیم که در این بیانیه به چشم آمد باعث مسرت بود. شاید این رفتار بهانه ای باشد برای شکر این نفحه نورانی در پیشگاه صاحب آن. ان شاءالله به بهانه این حرکت نخبگانی و عمل به وظایف سازمانی و فردی خدای متعال سرعت این جریان را افزون کند تا ان شاءالله در همین زمان شاهد رسیدن به مقصد الهی این پدیده شگرف باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی